carat_gk10400set
carat_gk10400set_2
carat_gk10400set_3
carat_gk10400set_4
carat_gk10400set
carat_gk10400set_2
carat_gk10400set_3
carat_gk10400set_4
CARAT CARACOUP 104 tegelzaagmachine 104cm 230V 1300W - GK10400SET
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 1300 W
  • Diameter (zaagblad): 200 mm
  • Max. diepte: 2 cm
  • Zaaglengte: 104 mm
  • Maat asgat: 25,4 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452037140
  • Artikelnummer leverancier: CARAT GK10400SET
Vermogen
1300 W
Diameter (zaagblad)
200 mm
Max. diepte
2 cm
Zaaglengte
104 mm
Maat asgat
25,4 mm
Gewicht
74 kg
Diameter zaagblad
200 x 25,4 mm
Vermogen
1,3 kW
Voltage
230 V